Studium jazyků
moderně online

JazykyOnline.cz

Zakoupit si a následně se zaregistrovat do jazykového kurzu je dnes jednodušší než kdy dříve. Kromě toho moderní technologie nabízí studování dálkovou formou. To otevírá nové možnost i lidem, kteří zkrátka nemají čas věnovat učení několik hodin týdně. Mohou se tak snadno přihlásit přes internet a začít se studiem.

O jaké jazyky je největší zájem?

Největší zájem o studium prostřednictvím dálkové formy je o anglický jazyk. Je to pochopitelné, angličtina nás ovládá téměř na každém kroku a mimo jiné ji čím dál, tím častěji vyžadují v zaměstnání. Zvlášť v případě, zajímáte se o vyšší pozice. Angličtinu tedy dnes využívá velké procento zaměstnanců, jejichž pracovní náplní je jednání se zahraničními klienty. Dále je obrovský zájem o němčinu. Není se čemu divit, vedle angličtiny je to druhý nejzajímavější jazyk. Už jen z toho důvodu, že se Německo nachází vedle České republiky a jsou tím pádem v sousedském vztahu.

Češi dálkovým metodám důvěřují

Mnoho klientů může mít z počátku jisté obavy, zda je pro ně dálková forma studia dostačující. Postupem času sami přijdou na to, že nic lepšího v uvozovkách neexistuje. Umožňuje jim to řídit si své hodiny podle volného času. Navíc studují opravdu kdekoliv, a to například i při cestě na druhou stranu České republiky.

Jak dálková výuka přes internet probíhá?

Forma studia je pokaždé jiná, jazykových kurzů na internetu je několik a záleží na tom, pro jaký se zákazník rozhodne. Existují portály, které jazykové kurzy rozdělují do mnoha kategorií podle obtížnosti. V začátcích se tak mohou těšit z větší části na jednoduché vysvětlivky pomocí krátkých textů a obrázků. V dalších sériích už zvládají sami sestavit obtížnější věty, dopisy nebo plynule komunikovat. Program neboli internetové rozhraní kurzu zvládá naslouchat řeč zákazníků a vyhodnotit tak, jestli mluví danou větu správně či nikoliv.

Příspěvek do diskuze
:
:
:
:
Všechny položky jsou povinné
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x